Kreatívna tvorba, výroba šperkov z korálikov

   O mne

O mne

Milí priatelia!

 

Vitajte v mojom obchodíku, kde nájdete mnou vyrábané šperky.

 

Bižutérii ako takej sa venujem už niekoľko rokov. Najprv som tvorila len pre seba a svojich blízkych, kamarátky, známych... a ich známych... Hotovou bižutériou sa mi začali plniť úložné krabice. A preto som sa rozhodla založiť si živnosť a vytvoriť tento e-shop.

 

Svoju kreatívnu tvorbu som začínala obšívaním guličiek, takže tu nájdete šperky, kde základ tvoria práve obšívané guličky rôznych veľkostí a farieb. Vyrobila som ich už nespočetné množstvo v tých najrôznejších farbách a rôznych veľkostiach. Ak sa vám nejaký šperk páči, ale farba vám nevyhovuje, prosím dajte mi vedieť a ja pre vás vyrobím šperk práve v tej vašej farbe.

 

Samozrejme som vyskúšala rôzne techniky s pomocou literatúry a google. Mnohé som však ešte nestihla a verím, že v budúcnosti sa k nim dostanem.

 

V prípade záujmu o väčší odber (napr.ako firemné darčekové predmety) alebo dlhodobejšiu spoluprácu (kamenné obchody, galérie) ma prosím kontaktujte mailom.

 

Budem sa tešiť z každého podnetu od vás - či už pozitívneho alebo negatívneho. Pozitívny ohlas je to pre mňa dôkaz, že sa vám moja tvorba páči, že to čo robím má zmysel a ten negatívny ma zas posúva ďalej. Teším sa z každej objednávky a vždy ma poteší, keď budem mať od vás spätnú väzbu.

 

Prajem vám príjemne nakupovanie.

 

Vaša Mari