Úvod    E-shop    Súpravy    Strieborno-hematitové štvorce

Strieborno-hematitové štvorce

75,00 €

Krásna kombinácia setu náušníc, náramku a náhrdelníka v hematitovo - striebornej kombinácii farieb

✅ Tieto farby sú nadčasové a nikdy nevyjdú módy
✅ nikdy neomrzia
✅ a rozhodne nikdy nezapadne do šedého priemeru

 

A prečo nosiť tieto farby?

- Univerzálnosť: Hematitovo-strieborná farba je veľmi univerzálna a ľahko sa kombinuje s mnohými inými farbami. Môžete ju nosiť ako hlavnú farbu alebo ako doplnok k iným farebným odtieňom.

- Elegancia: Hematitovo-strieborná farba vyzerá veľmi elegantne a sofistikovane. Pokiaľ chcete vyzerať výnimočne a sofistikovane, šedo-strieborná farba je skvelou voľbou

- Vhodné pre mnoho príležitostí: Hematitovo-strieborná farba je vhodná pre mnoho rôznych príležitostí, od pracovných schôdzok po večierky a svadobné obrady.

- Unikátnosť: Hematitovo-strieborná farba je menej obvyklá ako niektoré iné farby, ako sú čierna alebo biela. Pokiaľ chcete vyzerať originálne a vyniknúť z davu, zvoľte šedo-striebornú farbu.

- Vhodné pre rôzne ročné obdobia: Hematitovo-strieborná farba je vhodná pre rôzne ročné obdobia. V lete ju môžete kombinovať s jasnými farbami, zatiaľ čo v zime ju môžete nosiť ako doplnok k tmavším odtieňom.

 

	Vzhľadom na všestrannosť a eleganciu hematitovo-striebornej farby, je to skvelá voľba pre každého, kto chce vyzerať štýlovo a sofistikovane.


Štvorčeky sú veľké cca 1x1x1 cm
Retiazka je dlhá cca 45cm
náramok je ideálny na obvod zápästia 16cm + predlžovacia retiazka

 

  Cena za dopravu: 3.00 €
Dostupnosť: Skladom
 ks