Úvod    O mne

O mne

Milí priatelia!

Vitajte v mojom obchodíku :) Nájdete tu množstvo originálnych, mnou vyrábaných šperkov. Všetko čo nájdete v tomto obchodíku prešlo mojimi rukami.

Bižutérii ako takej sa venujem už niekoľko rokov. Najprv som tvorila len pre seba a svojich blízkych, kamarátky, známych... a ich známych... Hotovou bižutériou sa mi začali plniť úložné krabice. A preto som sa rozhodla založiť si živnosť a vytvoriť tento e-shop. Bolo to začiatkom roku 2015 :)

Svoju kreatívnu tvorbu som začínala obšívaním guličiek, takže tu nájdeš šperky, kde základ tvoria práve obšívané guličky rôznych veľkostí a farieb. Vyrobila som ich už nespočetné množstvo v tých najrôznejších farbách a rôznych veľkostiach. V mojom obchodíku nájdete šperky z kvalitných korálikov ako Swarovski, Preciosa, či korálikov japonskej výroby, komponenty používam z chirurgickej ocele alebo zo striebra AG. Veľmi rada šijem šujtášové (šnúrkové) šperky, ktoré sa vyznačujú nesmiernou originalitou kvôli kombinácii množstva farieb šujtášok. Tieto šperky aj keď sú veľké, sú nesmierne ľahučké a preto nezaťažia vaše ušká.

Ak sa vám nejaký šperk páči, ale farba nevyhovuje, prosím dajte mi vedieť a ja pre vás vyrobím šperk práve v tej vašej farbe.

V prípade záujmu o väčší odber (napr.ako firemné darčekové predmety) alebo dlhodobejšiu spoluprácu (kamenné obchody, galérie) ma prosím kontaktujte mailom.

Budem sa tešiť z každého podnetu od vás - či už pozitívneho alebo negatívneho. Pozitívny ohlas je to pre mňa dôkaz, že sa vám moja tvorba páči, že to čo robím má zmysel a ten negatívny ma zas posúva ďalej. Teším sa z každej objednávky a vždy ma poteší, keď budem mať od vás spätnú väzbu.

Prajem vám príjemne nakupovanie.

Vaša Mari