Úvod    Starostlivosť o šperky

Starostlivosť o šperky

Mojím cieľom je čo najväčšia spokojnosť zákazníka, a preto si Vás dovoľujem upozorniť na niekoľko skutočností, ako so zakúpeným tovarom zaobchádzať a udržiavať tak, aby Vám slúžil pre Vašu plnú spokojnosť.

Moje šperky sú bižutérnym módnym doplnkom, len na príležitostné nosenie a nemajú vlastnosti zlata ani striebra. Životnosť zakúpeného výrobku však môžete predĺžiť, ak sa budete o moje šperky správne a riadne starať.

Všetky kovové časti a komponenty sú zdravotne nezávadné, bez obsahu niklu. Sú vyrobené z bižutérneho kovu (ak nie je uvedené inak), ktorý môže v kontakte s pokožkou reagovať oxidáciou povrchu, čo môže mať za následok zmenu farby povrchu.

Šperky nevystavujte prašnému prostrediu a agresívnym výparom, zabráňte ich styku s vodou, parfumom alebo lakom na vlasy. Aj na kontakt s ľudským potom môže výrobok zareagovať zhoršením vzhľadu. V prípade podráždenia pokožky neodporúčame výrobok ďalej nosiť. V ojedinelých prípadoch môže nosenie šperkov spôsobiť alergickú reakciu. V takomto prípade ich neodporúčame ďalej nosiť.

Moje šperky  nepoužívajte pri športe, spaní, kúpaní a fyzickej práci, odkladajte ich vždy na čisté, suché a bezprašné miesto.

Šperky ošetrujte mäkkou bavlnenou textíliou, nepoužívajte žiadne agresívne bieliace ani čistiace prostriedky.

Upozornenie: Šperky, chráňte pred mechanickým poškodením, ako je poškriabanie, odretie, roztrhnutie nite a podobne!

Prajem Vám veľa radosti zo zakúpeného šperku, príjemné nosenie a nech z neho máte dlho radosť.