Úvod    E-shop    Svadobné šperky    súprava capricho krištálová

súprava capricho krištálová

220,00 €

Elegantná a určite neprehliadnutelná súprava náhrdelník, náramok + náušnice s krásnymi AB odleskami. Súprava je plná sklenených korálikov Preciosa a rondeliek s AB efektom. Táto súprava je umeleckým dielom, ktoré v sebe nesie krásu a šarm.

Crystal AB je špecifický typ kryštálu, ktorý sa vyznačuje svojou jemnou hrou farieb, odleskom a leskom. Tento efekt pridáva súprave špeciálny a elegantný vzhľad, čo ju robí vhodnou nielen na špeciálne príležitosti, ale aj na každodenné nosenie pre ženy, ktoré si radi doprajú trochu luxusu v každom dni.

Crystal AB súprava nie je len o móde, ale aj o výraze individuality a osobnosti. Je to investícia do krásy, ktorá bude pôsobiť časom, až do chvíle, keď ju podaruješ ďalej ako drahocenný klenot.

Ručné šitie pridáva do tejto súpravy môj osobný dotyk a špeciálnu hodnotu. Každý korálik je starostlivo prišitý k predchádzajúcemu, s láskou a precíznosťou. Tým sa zaručuje nielen kvalita, ale aj jedinečnosť každého kúsku.

Pri nosení tejto súpravy sa budeš cítiť ako kráľovná, pretože každý pohyb zdôrazňuje lesk a odraz kryštálov.

 

Ak túžiš po kombinácii luxusu, elegancie a jedinečnosti, crystal AB súprava je pre teba tou správnou voľbou. Nos ju so hrdosťou a nech sa tvoja krása odráža v každom kameni a každom pohybe, ktorým zdôrazňuješ svoju vlastnú štýlovú výnimočnosť.

 

Náhrdelník je dlhý 33cm aj so zapínaním - je to obojkový typ náhrdelníka, náramok je ideálny na zápästie s obvodom 15,50-16 cm (s predlžovacou retiazkou aj viac), náušnice majú klasické uzatváracie zapínanie, všetky komponenty sú z chirurgickej ocele

 

 

 

 

 

 

  Cena za dopravu: 3.00 €
Dostupnosť: Na objednávku vyše mesiaca
 ks